Дякую величезне! Замовила троянду флорібунда Анжела. Неймовірно. Великий, пухнастий саджанець і здоровий. А, ще вже є бутони. Чекаю тепер квіти. Звісно рекомендую!
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Надзвичайно раді, що троянда порадувала вас своєю пишністю, здоров'ям та вже готова до цвітіння. Нехай вона швидко приживеться і щороку дарує вам неймовірну красу! Будемо раді бачити вас знову!»
Наталія
09 червня (15:55)
Замовляла на початку квітня цибулину амариліса. Швидко виросли листя і дві стрілки з чотирма квітами на кожній. Такі гарні, тішили квіти мене)) в кінці травня побачила нову стрілу, і ось у червні у мене знов чотири гарних квітки! Дуже вдячна вам !
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за такий неймовірний відгук! Три квіткові стрілки з пишним цвітінням у кілька хвиль — це справжній успіх і доказ вашої турботи про рослину. Дуже раді, що цибулина так щедро віддячила вам за догляд і продовжує дарувати красу. Нехай вона і надалі приносить вам лише позитивні емоції!
Я рідко пишу відгуки,але зараз не можу промовчати.Зимою виписувала цибулькові,весною зацвіли і все відповідає сортності.Зараз виписала півонії,прийшли швидко і в хорошому стані.Дякую за вашу працю.
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо, що знайшли час для такого теплого відгуку! Для нас це найкраща нагорода. Неймовірно раді, що цибулинні порадували вас точним цвітінням, а нові півонії доїхали в чудовому стані. Нехай вони швидко приживаються та дарують вам неймовірну красу! Дякуємо за довіру!
Товт Вікторія
25 травня (15:51)
Замовляла для себе амариліс, ранункулюс, кала, фрезія, лілія та гладіолус, все прийшло гарно запаковано та цибулини в ідеальному стані, вже майже всі квіти вийшли з грунту та ростуть, я задоволена та чекаю з нетерпінням на цвітіння квітів, обов’язково замовлю ще квіти
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за такий чудовий і детальний відгук! Надзвичайно раді, що весь ваш великий квітковий кошик успішно проріс і пішов у ріст. Нехай вони дружно зацвітуть і створять неймовірну красу у вашому саду! Обов'язково чекатимемо на ваші нові замовлення!
Дуже задоволена замовленням, великий вибір, швидка відправка. Посадила огірки, на третій день зійшли всі сорти, як поклала в лунки 20 шт, так всі і зійшли. Дякую продавцеві.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за такий чудовий відгук! Стовідсоткова схожість — це найкращий результат. Нехай огірочки добре ростуть і порадують вас багатим урожаєм! Звертайтеся до нас ще!
Вікторія
21 травня (11:46)
Дуже задоволена замовленням , продавці відповідальні , чудове пакування , швидке відправлення саджанці в гарному стані , дуже дякую
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили відповідальність нашої команди, якість пакування та швидкість відправки. Нехай саджанці радують вас гарним виглядом!
Все, що замовляла прийшло ну дуже гарної якості. Величезний саджанець гортензії, виноград. Все ціле і живе. Всі цибулинки квітів поки тільки посадила, але видно,що вже прийнялись. Дуже задоволена якістю, ввічливістю і швидкістю. Бажаю Вам процвітання
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за такий чудовий та розлогий відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви задоволені і якістю гортензії з виноградом, і станом цибулинок. Ми завжди дбаємо про те, щоб посадковий матеріал приїжджав до вас живим і неушкодженим. Дякуємо за теплі слова про нашу роботу та побажання процвітання — це дуже надихає! Нехай усе гарно росте та пишно цвіте!
Щиро дякую за ВАШУ працю та зворотній зв'язок,а також за рослинки.Дбайливо запаковані в хорошому стані.Вже й ростуть.Радуйте своїх покупців,даруйте їм позитивні емоції.Успіхів ВАМ і задоволених клієнтів
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо Вам за такі теплі слова та довіру до нашого магазину! Нам надзвичайно приємно знати, що рослинки добре доїхали, гарно прийнялися та вже ростуть. Бажаємо Вам пишного цвітіння, гарного настрою та нехай Ваш сад приносить лише радість!
Величезне вам дякую - так тішить всю родину - як дитинку ростимо амариліс свій - ось ось вже вийдуть квіточки - це неймовірне явище - при тому що так швидко - лише за тиждень виріс на сантиметрів 15-18
в такий не легкий час - таке приємне диво - дякую - процвітання вам і багато клієнтів
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за такий неймовірно теплий і душевний відгук! Нам безмежно приємно знати, що наш амариліс приніс стільки радості та позитивних емоцій вашій родині в цей нелегкий час. Це справді дивовижне видовище, коли квітка росте просто на очах. З нетерпінням чекаємо разом із вами на це прекрасне цвітіння! Дякуємо за ваші щирі побажання, працюємо для вас!
Катерина
13 травня (12:34)
Щиро дякую за таку неймовірну красу!!! Амариліс зацвів вже другий раз: перший раз було 2 квітконоси, кожен з яких мав 4 квіточки - такі ж пишні та красиві. Після того як відцвіли думала, що вже буде пускати лише листя, а він знову випустив квітконіс і квіти не менш яскраві та пишні! Не можу намилуватися!!!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо Вам за відгук! Надихаємось працювати заради таких моментів!
Наталія
30 квітня (20:05)
Дуже вдячна за чудові рослинки!
Висадила в садочку ,з нетерпінням чекаю цвітіння.
Обов'язково знову повернусь до
Вас!
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо за довіру та вибір нашого магазину — нехай рослинки радують вас рясним цвітінням, і будемо раді вашому поверненню!
Замовляла цибулеві квіти на осінь, посадила. І зараз милуюсь дуже гарними квітами .
Відповідь адміністратора:
Щиро дякуємо, що поділилися радістю від цвітіння!